Bioflu Junior x 100ml sirop Biofarm

Bioflu Junior x 100ml sirop Biofarm

Bioflu Junior x 100ml sirop Biofarm

Marca: Biofarm
Unitate: 100 ml

Cel mai bun preț
19.00 Lei

Pe Farmacia SILVA

Oferte

Farmacie Livrare Pret

Sameday Easybox

19.00 Lei

Cumpără

Toate detaliile

Prospect: Link ANM Indicatii: Congestie nazala, tuse productiva, febra, afectiuni alergice, recomandat pentru copii cu varsta cuprinsa intre 6 si 12 ani. Mod de...

Citește mai mult

Prospect: Link ANM Indicatii: Congestie nazala, tuse productiva, febra, afectiuni alergice, recomandat pentru copii cu varsta cuprinsa intre 6 si 12 ani. Mod de administrare: 10 ml la fiecare 6 ore timp de 5 zile. Prezentare: Cutie cu un flacon a 100 ml sirop Concentratia: 5 ml sirop contin Paracetamol 160 mg, Clorhidrat de pseudoefedrina 15 mg, Bromhidrat de dextrometorfan anhidru 7,5 mg

Produse similare