Bioflu Raceala si Gripa 16 capsule moi Biofarm

Bioflu Raceala si Gripa 16 capsule moi Biofarm

Bioflu Raceala si Gripa 16 capsule moi Biofarm

Marca: Biofarm

Cel mai bun preț
23.00 Lei

Pe Farmacia SILVA

Oferte

Farmacie Livrare Pret

Sameday Easybox

23.00 Lei

Cumpără

Toate detaliile

Prospect: Link ANM Indicatii: Tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive si febrei asociate afectiunilor tractului respirator (sinuzite, r...

Citește mai mult

Prospect: Link ANM Indicatii: Tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive si febrei asociate afectiunilor tractului respirator (sinuzite, rinite, faringite, bronsite). Usureaza simptomele asociate racelii comune si gripei: inlatura durerile musculare, durerea de cap si febra, calmeaza tusea, desfunda nasul si inlatura senzatia de apasare de la nivelul sinusurilor. Mod de administrare: Adulti si adolescenti: 1-2 capsule moi de 4 ori pe zi. Nu se va depasi doza maxima de 8 capsule moi pe zi, iar durata tratamentului trebuie sa fie scurta (maxim 5 zile). Nu se administreaza copiilor cu varsta mai mica de 12 ani. Prezentare: Cutie cu 2 blistere a cate 8 capsule moi Concentratia: Paracetamol 250 mg, Clorhidrat de pseudoefedrina 30 mg, Bromhidrat de dextrometorfan 10 mg

Produse similare