GlaxoSmithKline produse

Afișare 20 din 106 rezultate

Panadol Rapid 500mg x 12 comprimate filmate

de la 12.00 Lei

Prospect: Link ANM Compozitie Fiecare comprimat contine paracetamol 500 mg. Ambalaj cu 12 comprimate. Actiune terapeutica Panadol contine paracetamol compus cu actiune analgezica (combate durerea) si antipiretica (reduce febra). Panadol nu irita stom...

Vibrocil Actilong spray nazal, 10ml, Gsk

de la 22.00 Lei

Vibrocil Actilong este un decongestionant nazal care eliberează rapid nasul înfundat. Este indicat pentru adulţi şi adolescenţi cu vârsta peste 12 ani. Vibrocil Actilong conţine substanţa activă xilometazolină. Decongestionează rapid nasul...

Sensodyne Pronamel junior pasta de dinti pentru copii, 50 ml

de la 17.00 Lei

Sensodyne PRONAMEL Junior este o pasta de dinti de uz zilnic pentru copii, care ajuta la protejarea dintilor impotriva eroziunii acide. Ea functioneaza prin refacerea duritatii smaltului dintilor slabit de acizi, facandu-l mai rezistent la atacurile ...

Coldrex Maxgrip aroma de Fructe de padure si mentol 10 plicuri

de la 45.00 Lei

Prospect: Link ANM Forma de prezentare si compozitie Pulbere orala. Un plic contine paracetamol 1000 mg, acid ascorbic 40 mg, clorhidrat de fenilefrina 10 mg; ct. x 5 sau 10 plicuri. Indicatii Tratamentul pe termen scurt al simptomelor gripei, raceli...

Corega Ultra Fixare adeziv dentar 70 g

de la 39.00 Lei

Conform studiilor realizate in randul persoanelor care poarta proteza 0.dentara, problema numarul 1 a purtatorilor de proteze dentare totale sau partiale o constituie patrunderea fragmentelor alimentare sub proteza dentara. Studiile clinice efectuate...

Corega Dubla Putere x 30 tablete

de la 39.00 Lei

Tablete efervescente pentru curatarea zilnica a protezei dentare care elimina bacteriile cu de doua ori mai multa putere....

Coldrex sinus extra 10 comprimate

de la 19.00 Lei

Prospect: Link ANM Medicament fara prescriptie medicala, pentru tratamentul simptomatic al răcelii comune şi gripei, 20 comprimate, Coldrex Sinus Extra. Pentru tratamentul simptomatic al răcelii comune şi gripei precum si a simptomelor sinusale (...

Zovirax Duo crema 2g

de la 33.00 Lei

Zovirax Duo conţine două substanţe active: aciclovir şi hidrocortizon. Aciclovir este o substanță activă cu efect antiviral, care ajută la combaterea virusului ce cauzează herpesul. Hidrocortizonul este un corticosteroid cu potenţă redusă...

Parodontax Complete Protection- Pastă de dinți , 75 ml

de la 18.00 Lei

Conține 70% ingrediente active. Combinația unică de săruri minerale și extracte din plante de echinaceea, menta, salvie, smirna, mușețel și rathanie garantează eficiență și gustul caracteristic puternic, îndepărtând placa bacteriană �...

Sensodyne Multi Care Medium- Periuta de dinti

de la 20.00 Lei

• Peri exteriori mai scurti special conceputi pentru a se adapta zonelor delicate precum linia gingivala; • Maner ergonomic si anti alunecare • Perii cu duritate medie • Special conceputa pentru persoanele cu sensibilitate dentara; *Prin peri...

Parodontax Complete Protection Soft- Periuta de dinti

de la 21.00 Lei

Ofera 8 beneficii pentru dinti puternici si gingii sanatoase: • Indeparteaza placa bacteriana; • Ofera o curatare eficienta; • Are actiune blanda asupra smaltului si a gingiilor; • Cap compact pentru acces in zonele greu accesibile; • Curat...

Sensodyne Repair&Protect- Periuta de dinti soft

de la 20.00 Lei

Baza densa de peri indeparteaza eficient placa bacteriana in timp ce varfurile rotunjite curata delicat gingiile si spatiile interdentare Capul mic al periutei este special creat pentru a ajunge si in zonele dificile pentru o curatare eficienta Senso...

Parodontax Gums & Teeth Extra Soft- Periuță de dinți

de la 13.00 Lei

Periuta de dinti parodontax este conceputa pentru a ajuta la prevenirea problemelor gingivale prin periaj de 2 ori pe zi si pentru a usura periajul. Datorita capului mic si moale si perilor de doua lungimi diferite, aceasta periuta este blanda cu gin...

Parodontax Gentle Clean Extra Soft- Periuta de dinti

de la 23.00 Lei

• Filamentele taiate drept cu capetele rotunjite; • Special conceputa pentru persoanele cu probleme gingivale sau care doresc sa previna aparitia acestora; • Delicata cu gingia si smaltul; • Cap activ de dimensiuni reduse; • Maner ergonomic...

Tablete Corega Whitening , 30 tablete

de la 25.00 Lei

Elimină resturile alimentare care aderă pe suprafața protezei și împrospătează respirația. Au efect antibacterian. Ajută la prevenirea iritației datorate plăcii bacteriene și a depunerii de tartru. Mod de utilizare: Se dizolvă o tabletă...

Vibrocil spray nazal solutie, 15 ml, Gsk

de la 34.00 Lei

Indicatii: Vibrocil spray nazal asigură ameliorarea rapidă şi de durată a congestiei nazale şi a nasului care curge, simptome prezente într-o mare varietate de boli infecţioase sau alergice ale tractului respirator superior. El ajută la elibe...

Theratuss ProNatural sirop de tuse 128 g

de la 52.00 Lei

Proprietati: - Siropul de tuse este un dispozitiv medical care ameliorează tusea uscată și tusea productivă și protejează mucoasa căilor respiratorii superioare; - Produsul previne iritația mucoasei respiratorii prin crearea unui strat protec...

Panadol Baby 120mg/5ml x 100 ml

de la 28.00 Lei

Prospect: Link ANM Forma de prezentare: Suspensie orala 120 mg/5 ml; cutie x 1 flacon x 100 sau 300 ml Indicatii: Durere usoara si medie. febra. Doze si administrare: Oral: adulti si copii peste 15 ani: 500-1000 mg la 4 ore, maxim 4 g/zi in tratament...

Parasinus Penta x 12 comprimate

de la 50.00 Lei

Prospect: Link ANM Parasinus Penta este recomandat in ameliorarea simptomelor răcelii şi gripei: reduce febra, calmează durerile de gât, de cap si musculare, reduce congestia nazală. Parasinus Penta comprimate conţine:• 500 mg paracetamol, ca...

Theraflu Max Raceala si Gripa Pulbere pentru Solutie Orala 10 plicuri

de la 45.00 Lei

Theraflu Max Răceală și Gripă este indicat pentru ameliorarea simptomelor de răceală și gripă: congestie nazală (nasul înfundat), febra, durere în gât, durere de cap, durere musculară și durere la nivelul sinusurilor. Compozitie: Fiecar...