LAROPHARM produse

Afișare 20 din 54 rezultate

Bromhexin Laropharm 12mg 20 comprimate

de la 20.00 Lei

Bromhexin este recomandat in: tratamentul afectiunilor acute si cronice inflamatorii ale cailor respiratorii, a bronhiilor si plamanului, bronsiectazii, pneumoconioze, in interventii chirugicale pre- si postoperatorii sau de diagnostic de plaman, bro...

Larofen pentru copii suspensie orala 100mg/5ml x 100 ml Laropharm

de la 20.00 Lei

Prospect: Link ANM Compozitie: Ibuprofen 100mg/5ml Forma de prezentare: Cutie x 1 flacon x 100ml Grupa terapeutica: Medicatie antiinflamatoare si antireumatica nesteroidiana Gama: Larofen Substanta activa: Ibuprofen Forma farmaceutica: Solutie orala...

Sanador pentru copii 100mg/5ml solutie orala

de la 20.00 Lei

Acest medicament contine paracetamol. Se utilizeaza pentru tratamentul eficace al durerilor de intensitate usoara pana la moderata, de exemplu dureri de dinti, dureri de cap, dureri in gat, dureri musculare, articulare si osoase. De asemenea, este in...

Vitamina E 100UI, Laropharm x30 cps

de la 22.00 Lei

Supliment alimentar cu vitamina E. Prezentare: Cutie din carton continand 2 blistere a cate 15 capsule. Ingrediente: Acetat DL-alfa-tocoferil (vitamina E), capsula - gelatina, glicerina, apa purificata. Caracteristici: Vitamina E contribuie la protej...

Analgex 400mg/325 mg 12 comprimate

de la 38.00 Lei

Analgex conține paracetamol și ibuprofen si este adecvat în special pentru ameliorarea durerilor care necesită o analgezie mai puternică decât cea indusă de fiecare monocomponentă în parte. Paracetamol acționează prin oprirea semnalelor de...

Larofen Plus raceala si gripa 20 comprimate Laropharm

de la 18.00 Lei

Indicatii: Larofen Plus conţine două substanţe active: - ibuprofen, care are acţiune antiinflamatoare, analgezică şi antipiretică (scade febra); - clorhidrat de pseudoefedrină, care are acţiune decongestionantă pentru căile respiratorii su...

Sanador Sinus 500 mg/30mg 20 comprimate filmate Laropharm

de la 12.00 Lei

Indicatii: Sanador Sinus este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară-moderată (de exemplu cefalee, dureri în gât, dureri sinusale), al stărilor febrile, congestiei mucoasei nazale şi hipersecreţiei nazale. C...

Greenlax Supozitoare cu glicerina pentru copii Laropharm

de la 12.00 Lei

Recomandat pentru ușurarea defecației, după intervenții chirurgicale sau înaintea rectoscopiei. Pune in miscare si lubrifiaza masa fecala si faciliteaza eliminarea acesteia. Ingrediente/1 supozitor : 1250 mg glicerina,excipienti (apa purificata ...

Silimarina extra forte 300mg, 30 capsule

de la 27.90 Lei

Beneficii Silimarina Extra Forte:•    Contribuie la detoxifierea naturala a ficatului;•    Stimuleaza functiile hepatice;•    Contribuie la regenerarea celulelor hepatice lezate;•    Creste productia de enzime antioxidante;•  ...

Patusin Expecto adulti sirop, 100ml

de la 27.28 Lei

Beneficii Patusin Expecto adulti sirop:Patusin Expecto Adulti este un supliment alimentar ce contine un amestec de miere, miere de mana si extracte din Patlagina, Cires-Negru, Grindelia si frunze de Geranium-african;Mierea este un produs natural folo...

Patusin Calmo adulti sirop, 100ml

de la 27.13 Lei

Beneficii Patusin Calmo adulti sirop:Lichenul-de-piatra contribuie la buna functionare a sistemului imunitar. Are un efect placut asupra cavitatii bucale si gatului, util in caz de iritatii la nivelul gatului si al faringelor, manifestand un efect ca...

GLUCOLAGEN 30 COMPRIMATE

de la 25.76 Lei

...