Obțineți buletinul informativ
de la 0.00 Lei
Nurofen Immedia Ultra 400mg drajeuri - IbuprofenCititi cu atentie şi in intregime acest prospect inainte de a incepe sa luati acest medicament, deoarece contine informatii importante pentru dumneavoastra. Luati intotdeauna acest medicament conform i...
de la 0.00 Lei
Strepsils Miere si Lamaie pastile- Amilmetacrezol/Alcool 2,4 diclorbenzilicCititi cu atentie şi in intregime acest prospect, inainte de a incepe sa utilizati acest medicament, deoarece el contine informatii importante pentru dumneavoastra. Utilizati...
de la 0.00 Lei
Strepsils Intensiv Portocale fara zahar 8,75mg pastile - FlurbiprofenCititi cu atentie şi in intregime acest prospect, deoarece el contine informatii importante pentru dumneavoastra. Acest medicament este disponibil fara prescriptie medicala. Cu toa...
de la 0.00 Lei
Strepsils Intensiv Cirese si Menta 8,75mg/doza spray bucofaringian, soluție - FlurbiprofenCititi cu atentie şi in intregime acest prospect, deoarece el contine informatii importante pentru dumneavoastra. Luati intotdeauna acest medicament conform i...
de la 0.00 Lei
Strepsils Intensiv Miere si Lamâie 8,75mg/doza spray bucofaringian, soluție - FlurbiprofenCititi cu atentie şi in intregime acest prospect, deoarece el contine informatii importante pentru dumneavoastra. Luati intotdeauna acest medicament conform ...
de la 0.00 Lei
Strepsils Lemon fara zahar pastile - Amilmetacrezol/alcool 2,4 diclorbenzilicCititi cu atentie şi in intregime acest prospect inainte de a incepe sa utilizati acest medicament, deoarece contine informatii importante pentru dumneavoastra. Utilizati i...
de la 35.00 Lei
Prospect: Link ANM Administrare Adultii, inclusiv varstnici, si adolescenti cu varsta de 12 ani si mai mari: unul pana la doua plicuri dupa masa si la culcare sau conform recomandarilor (maxim de patru ori pe zi). Copii si adolescenti cu varsta sub 1...
de la 38.00 Lei
Prospect: Link ANM Mod de Prezentare Nurofen Express 200mg este indicat pentru adulti si copii cu greutatea mai mare de 20kg Indicatii Nurofen este indicat in tratamentul migrenei, durerilor de cap, de spate, dentare, menstruale, reumatice si muscula...
de la 23.00 Lei
Prospect: Link ANM Compozitie: Un drajeu nurofen Forte contine 400 mg ibuprofen, ca substanta activa, si excipienti: - nucleu:croscarmeloza sodica, acid stearic, citrat de sodiu, laurilsulfat de sodiu, dioxid de siliciu coloidal anhidru - strat de dr...
de la 52.00 Lei
Prospect: Link ANM Compozitie: Substantele active sunt ibuprofen 200 mg si clorhidrat de pseudoefedrina 30 mg. Celelalte componente sunt celuloza microcristalina, croscarmeloza sodica, polividona, fosfat de calciu tribazic, stearat de magneziu, hipro...
de la 45.00 Lei
Prospect: Link ANM Compozitie: Un drajeu nurofen Forte contine 400 mg ibuprofen, ca substanta activa, si excipienti: - nucleu:croscarmeloza sodica, acid stearic, citrat de sodiu, laurilsulfat de sodiu, dioxid de siliciu coloidal anhidru - strat de dr...
de la 54.00 Lei
Prospect: Link ANM Indicaţii acţionează rapid şi eficient împotriva durerii de cap efect îndelungat de pâna la 8 ore prima capsulă moale cu 400 mg ibuprofen solubilizat. Prima capsulă moale cu 400 mg de iubuprofen solubilizat, din România, ...
de la 27.00 Lei
Prospect: Link ANM Compozitie: Substantele active sunt ibuprofen 200 mg si clorhidrat de pseudoefedrina 30 mg. Celelalte componente sunt celuloza microcristalina, croscarmeloza sodica, polividona, fosfat de calciu tribazic, stearat de magneziu, hipro...
de la 35.00 Lei
Prospect: Link ANM Ce este Nurofen Junior si pentru ce se utilizeaza Ibuprofenul apartine unei grupe de medicamente numite medicamente antiinflamatoare nesteroidiene (AINS). Aceste medicamente actioneaza prin modificarea raspunsului organismului la d...
de la 28.00 Lei
Prospect: Link ANM Indicatii: Strepsils in variantele sale: Clasic, Mentol & Eucalipt, Miere & Lamaie si cu Vitamina C 100mg, apartine unui grup de medicamente care sunt utile in tratamentul infectiilor oro-faringiene usoare, favorizand ameliorarea s...
de la 45.00 Lei
Prospect: Link ANM Indicații: STREPSILS INTENSIV MIERE ŞI LĂMÂIE conţine flurbiprofen care aparţine unui grup de substanţe numite antiinflamatoare nesteroidiene (AINS). AINS ajută la reducerea inflamaţiei, a durerii şi febrei. Pastilele STR...
de la 46.00 Lei
Prospect: Link ANM Indicatii: Amelioreaza rapid si eficient durerile de gat prin formula sa cu actiunr dubla, contine un anestezic foarte puternic pe ntru a alina durerea rapid si doi agenti antibacterieni pentru a combate o gama larga de bacterii ca...
de la 70.00 Lei
Prospect: Link ANM NUROFEN IMMEDIA ULTRA actioneaza rapid si eficient impotriva durerilor, incluzand: · durerile menstruale,· durerile de spate,· migrene,· durerile musculare si articulare,· durerile de cap· durerile dentare Cum te ajută Nurof...
de la 30.00 Lei
Indicatii: Pentru iritatiile neplacute si de pielea cu peri razleti, Veet a creat crema depilatoare cu Aloe Vera. Astfel, de acum puteti scapa de bubite si umflaturi jenante. Este foarte simplu: aplicati pe piele crema noastra cu formula de catifelar...
de la 25.00 Lei
Prospect: Link ANM Compozitie: Amilmetacrezol/Alcool 2,4 diclorbenzilic/Levomentol Mod de administrare: Se dizolva incet, in gura, cate un comprimat la 2-3 ore. Nu administrati mai mult de 8 pastile in 24 de ore Reactii adverse: Folosind Strepsils in...