GlaxoSmithKline produse

Afișare 20 din 106 rezultate

Avodart 0,5mg 30 capsule moi

de la 51.00 Lei

Prospect: Link ANM Forma de prezentare: Capsule moi 0,5 mg; ct. x 3 blist. x 10 cps. Indicatii: Tratamentul simptomelor moderate-severe ale hiperplaziei benigne de prostata (HBP). Dozare si mod de administrare: Adulti (inclusiv varstnici), 0,5 mg dut...

Coldrex Junior Hotrem 10 plicuri

de la 32.00 Lei

Prospect: Link ANM Forma de prezentare Pulbere pentru suspensie orala; 3 g pulb (1 plic) contin: paracetamol 300 mg, ac. ascorbic 20 mg si clorhidrat de fenilefrina 5 mg; ct. x 5 sau 10 plicuri Indicatii Raceala comuna, gripa, stari febrile, inclusiv...

Coldrex Maxgrip Lemon 10 plicuri

de la 45.00 Lei

Prospect: Link ANM Forma de prezentare si compozitie Pulbere orala. Un plic contine paracetamol 1000 mg, acid ascorbic 40 mg, clorhidrat de fenilefrina 10 mg; ct. x 5 sau 10 plicuri. Indicatii Tratamentul pe termen scurt al simptomelor gripei, raceli...

Corsodyl Mint apa de gura 0.2% x 300 ml

de la 38.00 Lei

Forma de prezentare CORSODYL MINT MOUTHWASH GLAXO SMITHKLINE; solutie bucofaringiana 1%; ct. x 1 fl. x 300 ml (otc) Indicatiia Gingivita, tulburari periodontale la bolnavi cu imunitate redusa, ingrijirea zilnica a dintilor si a gurii, igienizarea gur...

Fenistil Gel 1mg/g 30 g

de la 35.00 Lei

Un gram de Fenistil gel conţine 1 mg maleat de dimetinden Fenistil gel este utilizat pentru calmarea mâncărimilor asociate cu erupţii ale pielii, urticarie, înţepături de insecte, arsuri solare şi arsuri superficiale.Deoarece gelul pătrunde ...

Panadol Extra x 12 comprimate

de la 19.00 Lei

Prospect: Link ANM Compozitie Fiecare comprimat contine paracetamol 500 mg si cofeina 65 mg. Actiune terapeutica panadol Extra contine o combinatie de doua substante active: paracetamol- analgezic (combate durerea) ii antipiretic (reduce febra)-si co...

Parasinus x 20 comprimate

de la 25.00 Lei

Prospect: Link ANM Compozitie Maleat de clorfeniramina 3 mg; clorhidrat de pseudo-efedrina 30 mg; paracetamol 500 mg. Actiune terapeutica Paracetamol sinus asociaza un antihistaminic H1 puternic (maleatul de clorfeniramina) cu un simpatomimetic cu ef...

Vibrocil Duo spray nazal, 10 ml, Gsk

de la 30.00 Lei

Prospect: Link ANM Mod de Prezentare si Compozitie VIBROCIL DUO este un medicament combinat compus din două substanţe active diferite. Una reduce secreţia nazală, cealaltă are efect decongestionant. VIBROCIL DUO este utilizat pentru tratamentul ...

Vibrocil picături nazale, 15ml, Gsk

de la 30.00 Lei

Indicatii Raceli, rinite acute si cronice, rinite alergice sezoniere (febra fânului) si nesezoniere, sinuzite acute si cronice, îngrijire pre- si postoperatorie. Adjuvant în otite medii acute. Vibrocil curata nasul respectând fiziologia cililor v...

Corega Neutro x 40ml crema adeziva

de la 35.00 Lei

Mod de prezentare: - 40ml, tub, cremă Caracteristici: - imbunătăţesc adaptarea protezei dentare şi sporesc confortul; - formează un inveliş care previne fixarea resturilor alimentare intre proteză şi gingii; - protejează impotriva particule...

Corega BioFormula 30 cp efervescente

de la 38.00 Lei

Tabletele efervescente CoregaBio Formula omoara 99,9% dintre bacteriile care cauzeaza respiratia urat mirositoare avand o formula neabraziva, pentru curatare delicata . Protezele dentare sunt de 10 ori mai moi decat dintii naturali si curatarea lor c...

Corega Ultra Fixare x 40ml crema

de la 35.00 Lei

Descriere Corega Ultra Fixare crema adeziva asigura o fixare puternica, de lunga durata prin sigilarea spatiului dintre proteza si gingie. Nu contine zinc. Flacon 40 grame....

Vitamax Q10 x 15 cps, OFERTA doua cutii, 50% reducere la a doua cutie

de la 62.00 Lei

Indicatii: Vitamax contine grupe de ingrediente active, atent selectate pentru actiunile lor sinergice, profilactice si terapeutice, necesare mentinerii si/sau ameliorarii functiilor organismului. Laptisorul de matca este un amestec natural de protei...

Centrum pentru Barbati de la A-Z x 30 cpr.

de la 59.00 Lei

Prezentare:flacon x 30 comprimate; Compozitie vitamina A(25% beta-caroten) 800ug; vitamina E (a-TE) 18mg; vitamina C 120mg; vitamina K 30ug; vitamina B1 1.6mg; vitamina B2 2.1mg; vitamina B6 2.1mg; vitamina B12 3ug; vitamina D 5ug; biotina 62.5 ug; a...

Centrum pentru Femei de la A-Z x 30 cpr.

de la 55.00 Lei

Prezentare:flacon x 30 comprimate; Compozitie/comprimat vitamina A(25% ca betacaroten) 667ug; vitamina E(a-TE) 16mg; vitamina C 120mg; vitamina K 24.5mg; vitamina B1 1.32mg; vitamina B2 2.1mg; vitamina B6 1.75mg; vitamina B12 3ug; vitamina D 5ug; bio...

Coldrex Junior 16 comprimate filmate

de la 28.00 Lei

Prospect: Link ANM Indicatii: Farmacia Silva va recomanda produsul Coldrex Junior comprimate. Coldrex Junior este un medicament impotriva racelii si a gripei care contine 3 substante active: - Paracetamolul: amelioreaza durerea si reduce temperature ...

Centrum Silver 50+ pentru barbati x 30 cpr

de la 63.00 Lei

Supliment alimentar cu vitamine, minerale si oligoelemente, special conceput pentru barbati cu varsta de peste 50 ani Doza recomandata pentru adulti: 1 cpr pe zi Compozitie/comprimat vitamina A(50% sub forma de beta-caroten) 800ug; vitamina E(a-TE) 1...

Centrum Silver 50+ pentru femei x 30 cpr

de la 63.00 Lei

Supliment alimentar cu vitamine, minerale si oligoelemente, special conceput pentru femei cu varsta de peste 50 ani Doza recomandata pentru adulti: 1 cpr pe zi Compozitie/comprimat vitamina A(50% sub forma de beta-caroten) 800ug; vitamina E(a-TE) 16m...

Centrum Silver 50+ x 30cpr

de la 50.00 Lei

Compozitie/comprimat vitamina A(50% sub forma de beta-caroten) 800ug; luteina 1000ug; vitamina E(a-TE) 18mg; vitamina C 120mg; vitamina K 30ug; vitamina B1 1/65mg; vitamina B2 2.1mg; vitamina B6 2.1 mg; vitamina B12 3ug; vitamina D 5ug; biotina 75ug;...

Parodontax Whitening pasta de dinti 75ml

de la 21.00 Lei

Sângerarea gingivală poate fi unul din primele semne ale afecţiunii gingivale. Lăsată netratată, afecţiunea gingivală este una din cauzele majore ale căderii dinţilor. Pasta de dinţi parodontax® Whitening este special concepută pentru pe...